Інструктаж, присвячений академічній доброчесності

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 05.05.2020

4 травня на кафедрі ботаніки, лісового і садово-паркового господарства відбувся онлайн-захід, присвячений питанням академічної доброчесності. Студенти-бакалаври 4-го курсу спеціальностей "Біологія", "Садово-паркове господарство" та "Лісове господарство" ознайомилися із основними нормативними документами, розглянули структуру і зміст положення "Про виявлення та запобігання академічному плагіату у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича". Крім того студентам було розкрито основні механізми перевірки курсових і дипломних робіт на наявність академічного плагіату, а також пояснено типові порушення виявлені у студентських роботах попередніх років.

Інструктаж провела асистент кафедри ботаніки, к.б.н. Тетяна Никирса - кафедральний працівник, уповноважений зідйснювати перевірку дипломних робіт на наявність академічного плагіату.

онлайн захід