Команда з Буковини посіла призове місце у національному відборі міжнародного конкурсу «Молодь у лісах Європи-2019»

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 06.06.2019

"Особливість цього молодіжного конкурсу на лісівничу тематику у тому, що він відбувається винятково англійською мовою, – зазначає кандидат сільськогосподарських наук, асистент кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства ЧНУ, інженер лісових культур Сторожинецького лісгоспу, Вадим Михайлович Яковишин, який взяв активну участь у підготовці наших конкурсантів до змагань у столиці. – А отже його учасники повинні продемонструвати ґрунтовні знання лісового господарства іноземною мовою».
Участь у цьогорічному національному відборі міжнародного конкурсу, організованому Товариством лісівників України і Державним агентством лісових ресурсів України, взяли учні шкільних лісництв з 9 областей (всього 41 учасник). Вони презентували свою команду, окремо пройшли усні тести на вільне спілкуватися англійською та на знання лісового господарства, а також виконали основне конкурсне завдання – переповісти спеціалізовані тексти з лісівничої тематики.
До столиці, у супроводі наставників – заступника директора з виховної роботи  ліцею №3 медичного профілю Чернівецької міської ради Ганни Борисівни Грицюк та Вадима Михайловича Яковишина вирушила команда у складі Оксани Грицюк, Тетяни Бізер, Максима Васильєва (учні 8-А класу Чернівецького ліцею №3), Анастасії Маєвської (учениця 9 класу, вихованка учнівського лісництва Стрілецькокутського ЗНЗ І-ІІІ ступенів Кіцманського району). За результатами конкурсних тестів, команда з Буковини посіла почесне третє місце у національному відборі конкурсу «Молодь в лісах Європи».

Матеріал надано Яковишиним В.М.

Команда з Буковини у національному відборі міжнародного конкурсу «Молодь у лісах Європи-2019»