Нарада щодо збереження первоцвітів на території Чернівецької області

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 28.02.2020

Сьогодні 28 лютого 2020 року в Еколого-просвітницькому центрі збереження біорізноманіття на базі кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась спільна нарада щодо збереження первоцвітів на території Чернівецької області. Очолив нараду начальник управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної держадміністрації Микола Білоконь.

Микола Білоконь

Із привітальним словом до присутніх звернувся директор Інституту біології, хімії та біоресурсів Михайло Марченко. Перший заступник начальника Державної екологічної інспекції Карпатського округу Михайло Аврам окреслив загальну концепцію збереження первоцвітів на території Чернівецької області. Із лекцією , присвяченою орхідеям нашого краю, виступив завідувач кафедри Ілля Чорней. Василь Буджак ознайомив із подальшими напрямками роботи та загальною концепцією Еколого-просвітницького центру. Присутні заслухали виступ директора ботанічного саду ЧНУ Тетяни Деревенко, а також отримали підготовлені науковцями буклети та календарі.

директор Інституту біології, хімії та біоресурсів Михайло Марченко

завідувач кафедри Ілля Чорней