Науково-просвітницький захід «Загадковий світ грибів»

Опубліковано: Волуца Олена Дмитрівна, 08.12.2023

Студенти 2 курсу спеціальностей «Середня освіта» та «Біологія» під керівництвом доцента кафедри Романюк Оксана Миколаївни провели 29 листопада 2023 року на кафедрі ботаніки, лісового і садово-паркового господарства науково-просвітницький захід з учнями Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 та студентами медичного коледжу «Монада». На цій зустрічі присутні познайомились із захоплюючим та загадковим світом грибів, їх різноманітністю та значенням. Студенти розповіли в доступній формі про екологію грибів, їх вплив на еволюцію живої природи та практичне застосування у сфері медицини та фармакології.   Учасники заходу мали можливість познайомитись із мікроскопічною та морфологічною будовою деяких представників мікобіоти. Учні на завершенні заходу поділились своїми враженнями  про те, що їм найбільше запам’яталось та викликало позитивні емоції. Вони відмітили, що для себе і для навчання отримали багато цікавої та корисної інформації.