Обласна профільна школа для обдарованих учнів «Інтелект Буковини»

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 02.07.2018

У неділю 1 липня відбулося офіційне закриття обласної профільної школи для обдарованих учнів «Інтелект Буковини». Робота профільної школи була організована під патронатом Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації на базі Вижницької спеціалізованої школи-інтернату імені Назарія Яремчука, де діти перебували впродовж 2 тижнів. «Інтелект Буковини» об’єднав 104 учнів 7-11 класів – переможців олімпіад і конкурсів-захистів наукових робіт біологічного, математичного, фізичного та хімічного профілів. У першій половині дня учасники відвідували заняття, котрі проводили викладачі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Буковинського державного медичного університету, працівники Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, а також вчителі та методисти загально-освітніх навчальних закладів Чернівців та області. У другій половині дня діти були зайняті відповідно до екскурсійної та оздоровчо-виховної програми, реалізованої вихователями Вижницької школи-інтернату, а також викладачами, аспірантами та студентами ЧНУ.

Від Інституту біології, хімії та біоресурсів у реалізації навчально-виховної програми взяли участь 12 співробітників. Зокрема, професор, завідувач кафедри загальної хімії та хімічного матеріалознавства, д.х.н. Фочук П.М., доцент кафедри біохімії та біотехнології, к.б.н. Кеца О.В., доцент кафедри екології та біомоніторингу, к.б.н. Морозова Т.В., доцент кафедри загальної хімії та хімічного матеріалознавства, к.х.н. Скрипська О.В., доцент кафедри загальної хімії та хімічного матеріалознавства, к.х.н. Халавка Ю.Б., асистент кафедри загальної хімії та хімічного матеріалознавства Горбик Т.М., асистент кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства, к.б.н. Никирса Т.Д., асистент кафедри молекулярної генетики та біотехнології, к.б.н. Тинкевич Ю.О., асистент кафедри біохімії та біотехнології, к.б.н. Чебан Л.М., зав. лаб. кафедри загальної хімії та хімічного матеріалознавства, к.х.н. Вержак Є.В., зав. лаб. кафедри молекулярної генетики та біотехнології, к.б.н. Діденко Н.О., студент інституту Готинчан А.Г.

Учасники біологічного профілюУчасники біологічного профілю

Учасники хімічного профілю

Учасники біологічного профілюУчасники профільної школи

Учасники біологічного профілю