Обласний семінар «Розвиток творчих здібностей учнів через експериментально-дослідницьку роботу в учнівському лісництві»

Опубліковано: Волуца Олена Дмитрівна, 27.09.2021

З метою поглиблення знань і практичних умінь з проблем професійної спрямованості учнівської молоді, проведення експериментально-дослідницької роботи, 23 вересня 2021 року на базі кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ імені Юрія Федьковича відбувся обласний семінар «Розвиток творчих здібностей учнів через експериментально-дослідницьку роботу в учнівському лісництві», який організував комунальний заклад «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

В роботі семінару взяли участь керівники учнівських лісництв, керівники гуртків лісівничо-дендрологічного напрямку закладів загальної середньої та позашкільної освіти, педагоги Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Чернівецького міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Сторожинецького центру дитячо-юнацької творчості, головний спеціаліст науковці кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства та фахівці ботанічного саду Інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ ім. Ю. Федьковича, працівники Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Більш детальну інформацію про проведення обласного семінару «Розвиток творчих здібностей учнів через експериментально-дослідницьку роботу в учнівському лісництві» можна прочитати тут˃˃˃