Осінні роботи в ботанічному саду ЧНУ (практична складова навчання студентів лісового і садово-паркового господарства)…

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 23.10.2017

Студенти спеціальності «Лісове і садово-паркове господарство» під час проведення практичних занять із «Спецпрактикуму» та «Практичної підготовки», серед інших робіт, виконують роботи по догляду за колекціями у ботанічному саду ЧНУ.

Студенти 209 групи за роботою біля заростей каштану дрібноквіткового
Отримані від співробітників Саду посадкові матеріали були використані для проведення акції «Озеленення та благоустрій рідного міста» (20 жовтня 2017 року). Так, студентами спеціальності «Лісове і садово-паркове господарство» ЧНУ (209 та 408с групи) були проведені роботи із впорядкування зелених насаджень міста з метою естетичного та  флористичного збагачення ландшафтів. Зокрема, у буферній зоні Всесвітньо відомої пам’ятки України (Резиденція митрополитів Буковини та Далмації, нині центральний корпус ЧНУ), що включена до об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО, студенти висадили деревні екзоти: гінкго дволопатеве (Ginkgo biloba L., 3 шт.) – давній релікт, який вважається пам'яткою природи світового значення, занесений до Червоної книги МСОП як вид, що перебуває під загрозою вимирання та більше 30 екземплярів каштану дрібноквіткового (Aesculus parviflora Walter), який, окрім відмінних декоративних якостей, має одну важливу перевагу – не уражується жодними шкідниками, включно з дуже небезпечною каштановою мінуючою міллю.

Цей соціальний проект налаштований ще раз привернути увагу громади міста до санітарного стану довкілля, при цьому покращити екологічний стан та підвищити рівень екологічної свідомості громадян, залучивши студентів до практичної діяльності з розв’язання проблем навколишнього середовища місцевого значення.

Автор матеріалу: к.б.н., доц. О.В. Решетюк

Студенти спеціальності «Лісове і садово-паркове господарство» за роботою