Презентація колективної міжвідомчої монографії

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 19.10.2018

16 жовтня 2018 року на базі Еколого-просвітницького центру збереження біорізноманіття Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася презентація колективної міжвідомчої монографії «Екологічний менеджмент територій, охорона ландшафтного і біологічного різноманіття, рекреаційні ресурси та перспективи розвитку НПП «Черемоський». У цій праці охарактеризовано природні умови НПП «Черемоський», його біоту, ландшафти, рекреаційний потенціал, соціально-економічні чинники розвитку регіону, наукове забезпечення діяльності заповідного об’єкта, та висвітлено певні аспекти кримінальної відповідальності за злочини проти довкілля.
У складі авторського колективу:
Чорней І., доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри ботаніки лісового і садово-паркового господарства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича,
Коржик В., кандидат географічних наук, заступник директора з науково-дослідної роботи НПП «Хотинський»,
Скільський І., кандидат біологічних наук, завідувач науково-дослідного експозиційного віділу природи Чернівецького обласного краєзнавчого музею,
Величко М., кандидат біологічних наук, професор Національної академії Служби безпеки України,
Буджак В., кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства,
Токарюк А., кандидат біологічних наук, асистент кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства,
Юзик А., заступник директора з наукової роботи, начальник наукового відділу НПП «Черемоський»,
Бантишев О., кандидат юридичних наук, професор, провідний науковий співробітник Національної академії Служби безпеки України,
Білоконь М., начальник управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації, заслужений природо охоронець України,
Салагор І., здобувач Національної академії Служби безпеки України,
Мелещук Л., викладач біології Черіввецького державного комерційного технікуму, за сумісництвом завідувач Гербарію Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Монографія видана за сприяння Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради, управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації. На презентації виступили представники крайової влади, авторського колективу, громадськості, зокрема, заступник голови обласної державної адміністрації Заячук М., директор інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ імені Юрія Федьковича, доктор біологічних наук, професор Марченко М., перший заступник голови обласної ради Маковецька І., заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Періус Н., завідувач кафедри гігієни та екології Буковинського державного медичного університету, доктор медичних наук, професор Власик Л., директор НПП Хотинський Доманчук А., начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Сахнюк В., начальник  Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області Робулець С. та інші.
У ході обговорення було підкреслено, що презентоване видання є результатом багаторічних наукових досліджень і продовжує серію монографій, присвячених вивченню природо-заповідного фонду Чернівецької області. Ця праця буде корисною для співробітників наукових і природоохоронних установ, викладачів і студентів природничих, сільськогосподарських та правничих спеціальностей закладів вищої освіти, працівників правоохоронних органів, учителів географії та біології загальноосвітніх шкіл, екологів і краєзнавців.
Про презентацію колективної монографії пишуть на сторінках:
Чернівецької обласної державної адміністрації
Управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації
Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації

Презентація колективної міжвідомчої монографії