Робоча зустріч з фахівцями Чернівецького обласного управління ЛМГ

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 07.02.2020

5 лютого 2020 року відбулася робоча зустріч за участі викладачів кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства та фахівців Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства. Зокрема, представниками начального закладу були: завідувач кафедри, проф. Ілля Чорней, доц. Ваисиль Буджак, доц. Анатолій Ковальський, доц. Олеся Решетюк, доц. Оксана Романюк. Чернівецьке обласне управління ЛМГ представляли начальник Чернівецького обласного управління ЛМГ Василь Гончар, начальник лісового відділу Чернівецького обласного управління ЛМГ Володимир Пилип'юк, ведучий спеціаліст лісового відділу Чернівецького обласного управління ЛМГ Тарас Собко, помічник лісничого Садгірського лісництва ДП "Чернівецьке ЛМГ" Михайло Базарський, помічник лісничого Кіцманського лісництва ДП "Чернівецьке ЛМГ" Мар'яна Нагірняк.
У процесі зустрічі обговорили пропозиції фахівців Чернівецького обласного управління ЛМГ щодо внесення змін до навчального плану підготовки бакалаврів за спеціальністю 205 "Лісове господарство". Узгоджений перелік пропозицій запротокольовано секретарем кафедри ботаніки.

робоча зустріч з фахівцями обласного управління ЛМГ