Співпраця з Національним природним парком «Вижницький»

Опубліковано: Волуца Олена Дмитрівна, 23.06.2022

2–3 червня 2022 року в рамках співпраці з національним природним парком «Вижницький» викладачі кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства д.б.н. І. І. Чорней, к.б.н. А. І. Токарюк разом зі завідувачем відділу геоботаніки та екології Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України академіком Я. П. Дідухом та ад’юнктом Зеленогурського університету (Польща) к.б.н. Д. М. Якушенком проводили фітоценотичні дослідження лісових угруповань парку в околицях м. Вижниця (урочище Рівня) та с. Виженка Вижницького району Чернівецької області. Разом зі співробітниками наукового відділу НПП «Вижницький» обстежено букові ліси цієї території, які належать до складу біотопів європейського природоохоронного значення, що охороняються Бернською конвенцією, а також цінні у созологічному відношенні лучні угруповання. Обстежено унікальні для регіону скельнодубові ліси в урочищі Рівня.