Співробітники кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства провели науково-практичний семінар-навчання

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 18.05.2017

17 травня 2017 року співробітники кафедри ботаніки лісового і садово-паркового господарства (завідувач кафедри, д.б.н., професор Чорней І.І., к.б.н., доцент Буджак В.В., к.б.н., асистент Токарюк А.І., к.с-г.н., асистент Яковишин В.М.) провели науково-практичний семінар-навчання з помічниками лісничих ДП «Сторожинецький лісгосп» на території Красноїльського лісництва у лісовому заказнику загальнодержавного значення «Лунківський». Мета семінару – оволодіння працівниками лісового господарства методиками моніторингу за станом лісового біорізноманіття відповідно до принципів та критеріїв лісового управляння, які визначають практику правильного управління лісовими насадженнями з метою збереження і невиснажливого використання лісових ресурсів та ведення лісового господарства відповідно до вимог Принципів та Стандартів Лісової наглядової ради (Forest Stewardship Council Principles and Criteria).

Науково-практичний семінар-навчання у лісовому заказнику загальнодержавного значення «Лунківський»