Студентська наукова конференція на кафедрі ботаніки, лісового і садово-паркового господарства, секція «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)»

Опубліковано: Волуца Олена Дмитрівна, 28.04.2023

25 квітня 2023 року на кафедрі ботаніки, лісового і садово-паркового господарства в онлайн-режимі відбулося засідання секції "Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)" студентської наукової конференції Чернівецького національного університету. У роботі секції брали участь викладачі кафедри та студенти 1-5 курсів спеціальності "Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)". На секції з доповідями виступили 12 студентів 3, 4 та 5 курсів. Усі присутні приймали активну участь у обговоренні цікавих та актуальних тем, висвітлених у ході доповідей. Найкращими відзначено доповіді студентів 4 курсу Мар’яни Будз на тему "Пришкільна навчально-дослідна земельна ділянка Старокутського ліцею – база для здобуття практичних навиків учнів при вивченні біології", Ольги Тимчук на тему "Ценотична приуроченість Quercus rubra L. (Fagaceae) у парках м. Чернівці" та Святослава Тонюка на тему "Біотопічна приуроченість Robinia pseudoacacia L. (Fabaceae) у м. Чернівці".