Студентська науково-практична конференція

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 19.05.2015

Студентська конференція -2015

13 травня 2015 року на кафедрі ботаніки, лісового і садово-паркового господарства відбулась щорічна студентська конференція.  До уваги присутніх на конференції було представлено 24 доповіді. Найкращими були відмічені:

Студентка 4 курсу Григораш Ольга з доповіддю "Види роду Galinsoga Ruizet Pav (Asteraceae) у м. Чернівці" (науковий керівник - асист. Токарюк А.І.)

Студентка 4 курсу Сорокотей Тетяна з доповіддю "Таксономічний склад роду Чина (Lathyrus L.) у флорі Чернівецької області" (науковий керівник - проф. Чорней І.І.)

Студентка 5 курсу Шевчук Оксана з доповіддю "Декоративно-листяні чагарники як невід’ємна складова частина ландшафтних композицій історичної частини міста Чернівці" (науковий керівник - доц. Ванзар О.М.)