Вебінар, присвячений академічній доброчесності

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 10.10.2020

9 жовтня на кафедрі ботаніки, лісового і садово-паркового господарства відбувся онлайн-захід, присвячений академічній доброчесності та перешкоджанню академічному плагіату.  Запрошені на заняття студенти 2-6 курсів спеціальностей "Лісове господарство", "Середня освіта (біологія)" та "Середня освіта (біологія та здоров'я людини)" ознайомилися із основними нормативними документами, що визначають поняття академічної доброчесності. Упродовж заходу основний акцент зробено на перевірку випускних студентських робіт на наявність академічного плагіату, крім того було обговорено питання опрацювання літературних джерел, правильного цитування, оформлення посилань та переліку літературних джерел. Ця інформація буде корисна студентам при підготовці курсових і дипломних проектів.
Захід організувала й провела асистент кафедри ботаніки, к.б.н. Тетяна Никирса - кафедральний працівник, уповноважений зідйснювати перевірку дипломних робіт на наявність академічного плагіату.

онлайн захід