Відзначення буковинських науковців

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 21.05.2021

14 травня 2021 року напередодні Дня науки у Департаменті освіти і науки обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм відзначили почесними грамотами, дипломами та подяками 12 найкращих буковинських науковців, серед яких завідувач Гербарію Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Волуца Олена Дмитрівна, яка за сумісництвом є старшим науковим співробітником науково-дослідного відділу Національного природного парку «Хотинський».

Бажаємо Олені Дмитрівні професійних досягнень, творчих здобутків, цікавих ідей, наукових перемог!

Співробітники кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

нагородження Олени Волуци