Виїзне практичне заняття для студентів 109, 209 та 408-с груп на території Базисного розсадника Кіцманського лісництва

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 10.05.2018

19 квітня цього року студенти 109 і 209 груп спеціальності «Садово-паркове господарство» та 408-с спеціальності «Лісове господарство» разом із викладачами кафедри ботаніки, лісового і садово-паркового господарства (Ванзар О.М., Решетюк О.В.) провели виїзні практичні заняття із «Декоративної дендрології», «Спецпрактикуму із лісового і садово-паркового господарства» на території Базисного розсадника Кіцманського лісництва, що знаходиться у с. Оршівці.
Упродовж виїзних практичних занять студенти виконували роботи по догляду за сіянцями модрини, посіяної минулого року нашими студентами, вчилися черенкувати хвойні породи (тис, туя, ялівці), ознайомилися із різноманіттям садових форм дендроекзотів 2 садових центрів (у с. Мамаївці). А ще, на зворотньому шляху, відвідали «тюльпанове поле».
на території Базисного розсадника Кіцманського лісництва

студенти за роботою

знайомство із різноманіттям садових форм дендроекзотів

тюльпанове поле в Мамаївцях