Виїзні практичні заняття зі спецпрактикуму з лісового та садово-паркового господарства

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 01.12.2019

28 листопада 2019 року в межах навчальної програми підготовки спеціалістів «Лісового господарства» і «Садово-паркового господарства» (408С і 409 груп) під керівництвом викладачів кафедри Ковальського А. Й., Ванзар О. М. і Решетюк О. В. проведено виїзне практичне заняття зі спецпрактикуму до Сокирянського лісгоспу та його підрозділів за напрямками:

1. організація роботи Сокирянського лісгоспу;
  2. робота нижнього складу;
  3. вирощування садивного матеріалу на Іванівецькому базисному розсаднику ДП «Сокирянське лісове господарство»;
  4. організація роботи Кельменецького лісництва.

Керівництво кафедри висловлює подяку начальнику Обласного управління лісового та мисливського господарства в Чернівецькій області Зеленському О.І., головному лісничому Сокирянського лісгоспу Чебану О. Д. та начальниці Іванівецького базисного розсадника Гринько С. М.

Сокирянський лісгосп