ЗАХИСТ ОЗНАЙОМЛЮВАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ У СТУДЕНТІВ 302 ГРУПИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014.05 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (БІОЛОГІЯ ТА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ)

Опубліковано: Волуца Олена Дмитрівна, 17.12.2021

16 грудня 2021 року на кафедрі ботаніки, лісового і садово-паркового господарства відбувся захист ознайомлювальної педагогічної практики у студентів 302 групи спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) в режимі онлайн-зустрічі.

Студенти проходили практику у загальноосвітніх закладах м. Чернівці та за місцем проживання студентів протягом першого семестру 2021-2022 навчального року. Під час практики студенти мали можливість ознайомитись з сучасним педагогічним досвідом та особливостями його застосування в навчальному процесі. На ознайомлювальній педагогічній практиці студенти змогли порівняти різні методологічні підходи та форми і засоби проведення занять, визначити їх ефективність та доцільність застосування в умовах дистанційного та очного навчання.

Відеозапис проведеного онлайн-захисту можна переглянути тут >>>