Захист педагогічної практики

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 21.05.2020

20 травня 2020 року на платформі Google Meet було проведено захист педагогічної (ознайомчої) практики у студентів 302 групи (спеціальність Середня освіта: "Біологія та здоров'я людини"). На жаль, карантин перешкодив повноцінному проходженню практики впродовж усього запланованого терміну часу. Але навіть неповний місяць ознайомчої практики дозволив нашим студентам краще зрозуміти реалії навчального процесу в школі, отримати практичний досвід і поглянути на навчально-виховний процес очима вчителя. Усі студенти відмітили величезне значення педагогічної практики, вказали на краще усвідомлення ролі вчителя у класі, важливість глибоких знань із основних біологічних дисциплін, необхідність володіти сучасними технологіями навчання біології.

захист практики

підсумкове анкетування