Захист педагогічної практики у студентів 402 групи спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

Опубліковано: Волуца Олена Дмитрівна, 16.12.2021

15 грудня 2021 року на кафедрі ботаніки, лісового і садово-паркового господарства відбувся захист педагогічної практики у студентів 402 групи спеціальності 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Практика тривала з 15 листопада до 10 грудня у закладах загальної середньої освіти, які працювали за змішаною формою навчання. Під час захисту студенти відзначили важливість практичного досвіду проведення уроків і виховних заходів у закладах освіти, оцінили значення ґрунтовних знань із біологічних і педагогічних дисциплін, проаналізували переваги і недоліки дистанційного і аудиторного навчання.