Засідання секції студентської наукової конференції "Середня освіта (біологія та здоров'я людини) 2022 року

Опубліковано: Волуца Олена Дмитрівна, 16.05.2022

11 травня 2022 р
оку на кафедрі ботаніки, лісового і садово-паркового господарства в онлайн-режимі відбулося засідання секції «Середня освіта (біологія та здоровя людини)» чергової студентської наукової конференції на базі Чернівецького національного університету. У роботі секції брали участь викладачі кафедри та студенти 1–4 курсів спеціальності «Середня освіта (біологія та здоров’я людини)» (разом 37 учасників). З доповідями виступили 14 студентів 3 та 4 курсів.

Найкращими визначені доповіді: «Флора парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк ім. Ю. Федьковича» (м. Чернівці)» (студентка 4 курсу Гвоздецька Марія); «Інвазійна рослина Quercus rubra L. (Fagaceae) у парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк «Жовтневий» (м. Чернівці)» (студентка 3 курсу Тимчук Ольга) та «Біотопічна приуроченість Impatiens parviflora DC. (Balsaminaceae) у м. Чернівці» (студентка 3 курсу Станішевська Лілія).