Засідання студентської проблемної групи «STEM-технології в освіті (біологія, здоров’я людини)»

Опубліковано: Волуца Олена Дмитрівна, 17.05.2024

9 травня 2024 року на кафедрі ботаніки та природоохоронної діяльності в рамках теми «Впровадження елементів STEM-освіти на уроках біології та основ здоров’я у закладах загальної середньої освіти: аналіз досвіду вчителів-предметників» студентської наукової проблемної групи «STEM-технології в освіті (біологія, здоров’я людини)» відбулося обговорення результатів аналізу студентами 402 групи практики упровадження STEM-технологій вчителями біології та основ здоров’я закладів загальної середньої освіти. Студенти відмітили впровадження елементів STEM-технологій більшістю вчителів біології у закладах загальної середньої освіти, де проходила їхня педагогічна практика.