Звіт по науково-дослідній темі

Опубліковано: Никирса Тетяна Дмитрівна, 15.09.2020

Сьогодні, 15 вересня 2020 року, на кафедрі ботаніки, лісового і садово-паркового господарства відбувся науковий семінар, на якому було обговорено звіт за результатами виконання 5-річної кафедральної науково-дослідної теми "Видове та ценотичне різноманіття, созологічна цінність, ресурсне значення, антропогенна трансформація та хорологічна характеристика типів оселищ (біотопів) Буковини". Звіт представила асистент кафедри, к.б.н. Токарюк А.І.

У ході обговорення було окреслено перспективи впровадження результатів виконання теми та подальшого її розвитку з урахуванням тематики досліджень, що пов’язана з реалізацією освітніх програм «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» та «Лісове господарство».

звіт по науко-дослідній темі