Студенти і аспіранти з Краківської політехніки взяли участь у роботі студентської наукової конференції ЧНУ

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 30.04.2017

25-27 квітня відбулась щорічна студентська наукова конференція. Традиційно, вже не один рік поспіль у конференції взяли участь колеги з Польщі: студенти і аспіранти Краківської політехніки.

В секції було представлено понад двадцять доповідей, серед яких багато зацікавили слухачів, що активно супроводжувались питаннями та дискусіями серед студентів, зокрема англійською, польською та українською мовами.

Після роботи секції були організовані екскурсії для польських колег лабораторіями Інституту, територією резиденції та визначними місцями Чернівців. Студенти з Кракова були приємно вражені красою весняного міста та резиденцією нашого університету.