Оголошення

Проєкт ОП "ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕКА ХАРЧОВОЇ ПРОДУКЦІЇ"

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 19.10.2022

До уваги студентів, випускників, викладачів, роботодавців та працівників харчової та переробної галузі. Пропонуємо до обговорення проєкт освітньо-професійної програми "Якість та безпека харчової продукції" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 181 "Харчові технології".

 

 

читати далі>>>


Веб-сторінки студентського самоврядування

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 19.02.2022

До уваги студентів першого та інших курсів, всіх зацікавлених осіб: інформацію про студентське самоврядування в Навчально-науковому інституті біології, хімії та біоресурсів можна знайти за цими посиланнями: студпрофбюро, студентський парламент, студентська рада. В Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича - студентський парламент, студентська профспілкова організація

читати далі>>>


Обговорення проєкту ОП "Технологічна експертиза, безпека харчової продукції та модернізація технологічних процесів"

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 22.04.2021

Шановні студенти, випускники, викладачі та роботодавці харчової та переробної галузі. Пропонуємо до обговорення проєкт освітньо-професійної програми "Технологічна експертиза, безпека харчової продукції та модернізація технологічних процесів" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 181 "Харчові технології".

читати далі>>>


Порядок захисту випускних кваліфікаційних робіт з використанням дистанційних технологій навчання

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 12.06.2020

В п'ятницю 19.06.20 о 13.00 розпочнеться захист бакалаврських робіт спеціальності 181 "Харчові технології" з використанням дистанційних технологій навчання. З детальною інформацією про порядок захисту можна ознайомитись за цим посиланням.

читати далі>>>


Продовжено дистанційний тур Всеукраїнської олімпіади для абітурієнтів!

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 26.03.2020

В зв’язку з продовженням карантину дистанційний тур Всеукраїнської університетської олімпіади для професійної орієнтації вступників продовжено до 24.04.2020.

читати далі>>>


До уваги абітурієнтів: перевір свої знання з хімії та отримай додаткові бали до сертифіката ЗНО!

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 29.01.2020

Університетька олімпіада з хімії для абітурієнтів проводиться в два тури - дистанційний (до 31 березня 2020 р.) та очний (квітень 2020 р.). За результатами олімпіади абітурієнт має змогу отримати до 20 балів

читати далі>>>


Аспірантура в Краківській політехніці

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 23.02.2018

Для магістрів хіміків є можливість вступу в аспірантуру в Краківську політехніку, групу проф.Р.Ясінського, тематика досліджень - фізико-органічна хімія. Детальна інформація за цим посиланням.

читати далі>>>


Університетська олімпіада з хімії для вступників

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 08.02.2018

За результатами олімпіади абітурієнт має змогу отримати додаткові бали до сертифіката ЗНО. Олімпіада проводиться в два тури - дистанційний (до 31 березня 2018 року) та очний.

читати далі>>>