Обговорення результатів сесії

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 29.12.2021

29 грудня 2021 р. відбулося чергове засідання кафедри хімічного аналізу, експертизи та безпеки харчової продукції за участю студентського активу кафедри, які навчаються за освітньою програмою «Технологічна експертиза, безпека харчової продукції та модернізація технологічних процесів», спеціальності 181 «Харчові технології». На таких засіданнях студентський актив виступає ініціатором багатьох змін, зокрема тих, які стосується перегляду освітньої програми, змісту та наповнення освітніх компонентів, форм та методів навчання і викладання тощо. Студенти вносять свої пропозиції щодо поліпшення змісту та якості освітнього процесу, його практичної складової, обговорюють результати сесії та інші буденні питання студентського життя. Такі засідання – невід’ємна складова системи внутрішнього забезпечення якості освіти та підтримки довірчих стосунків між студентами та колективом кафедри.