Ознайомча практика студентів-харчовиків 1-го курсу

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 15.06.2016

По закінченню регулярних занять першого курсу триває ознайомча практика студентів Інституту напряму "Харчові технології та інженерія". Під час практики студенти мають змогу відвідати з ознайомчими одноденними екскурсіями різні харчові підприємства нашого краю і побачити як в реальності функціонують машини і устаткування харчових виробництв, які тонкощі харчових технологій допомагають спеціалістам виробляти смачні і корисні продукти для нашого столу.

Під час практики заплановано відвідування таких різнопланових виробництв, як пекарня, броварня, консервні заводи, ковбасні виробництва, виробництво питної води, молокозаводи та інших цікавих об'єктів.

Наша практика завершує напружену програму першого року навчання і допомагає студентам краще увійти у наступний навчальний рік.

Pract 1k