Студенти кафедри взяли участь у студентській науковій конференції в Польщі

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 16.06.2016

Вже багато років існує угода про співпрацю між нашим університетом та Краківською політехнікою імені Тадеуша Костюшки, згідно якої студенти обох вузів приймають спільну участь у конференціях, літніх школах, а також діє програма подвійних магістерських дипломів на безкоштовній основі.

Цього року студенти нашої кафедри в черговий раз взяли участь у студентській сесії наукових кіл Краківської політехніки. Окрім представлення своїх наукових досягнень в роботі наукової сесії, студенти мали змогу ознайомитись з визначними місцями чудового міста Краків, а також відвідали добре відому багатьом туристам копальню солі у Велічці.

Після конференції студенти мали зустріч з проректором з навчання і міжнародних відносин Краківської політехніки Даріушем Богдалом. В ході зустрічі проректор висловив зацікавленість подальшої співпраці між вузами та запросив наших студентів на навчання у магістратурі та аспірантурі політехніки.

Krakow_conf