Студенти кафедри – призери міжнародної конференції у Кракові

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 21.05.2017

Вже який рік поспіль плідно продовжується співпраця між викладачами й студентами кафедри хімічного аналізу, експертизи та безпеки харчової продукції та Краківським політехнічним університетом ім. Тадеуша Костюшки (м. Краків, Польща). І цей рік не став виключенням. У стінах Краківської політехніки 25-26 квітня 2017 року відбулась чергова міжнародна студентська конференція “Sesja Studenckich Kół Naukowych USSKN 2017”, в якій взяли участь наші студенти. Конференція проходила у формі секційних засідань, які пройшли на високому науковому рівні, в дусі змістовних дискусій та великим зацікавленням як молодих вчених, так і студентської молоді. З привітальним словом до учасників конференції звернувся декан факультету хімічної технології та інженерії проф. Даріуш Богдал, в якому зазначив перспективність міжнародної співпраці між кафедрами наших вузів та важливість участі студентів у конференціях міжнародного рівня. За результатами конференції студентки кафедри Кіріш Тетяна та Луців Мар’яна були нагороджені дипломами. Зокрема, студентка 4 курсу Кіріш Тетяна отримала диплом 3-го ступеня. Вітаємо наших студентів з гідним представленням усних доповідей в англомовній секції. Пишаємося ними!!!

Вчергово дякуємо колегам Краківської політехніки за гостинність, доповідачам – за цікаві доповіді, всім учасникам конференції – за дружню атмосферу.

Kirish

Lutsiv