Студентська конференція

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 20.05.2015

13-14 травня 2015 року в інституті відбулась щорічна студентська наукова конференція. У секції «Хімічні науки» було представлено 27 усних доповідей. В конференції взяли участь студенти 3-го, 4-го та 5-го курсів.

На другий день конференції після доповідей були підведені підсумки. В обговоренні взяли участь професори Панчук О.Е., Лявинець О.С., доцент Баб’юк Д.П., асистент Халавка Ю.Б. та студентка 4-го курсу Дремлюженко Ксенія, які зазначили, що конференція була насиченою, плідною. Хімія як наука розвивається, проводиться більше досліджень, застосовуються різні методи вимірювання, деякі роботи виконані у співпраці з іноземними установами. Як результат – багато наукових робіт. Помітно зросла кількість досліджень, які мають практичне значення. Позитивне враження справила доповідь англійською мовою студента 4-го курсу Михайловича Василя.