Відбулась зустріч студентів-харчовиків і роботодавця

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 22.09.2021

В рамках співпраці з роботодавцями та іншими стейкхолдерами 22 вересня цього року студенти спеціальності 181 "Харчові технології" мали зустріч-лекцію з заступником директора АТ "Чернівецький хлібокомбінат" Сандуляком Василем Дмитровичем. Наша кафедра багато років співпрацює з даним підприємством: студенти проходять практику, а  випускники кафедри успішно працюють технологами та лаборантами на цьому виробництві, неодноразово Сандуляк В.Д. очолював екзаменаційну комісію із захисту бакалаврських робіт та висловлював побажання до вибіркових дисциплін, які були враховані при формування освітньої програми.

Студентам Василь Дмитрович розповів про виробничі цехи, асортимент продукції, наявні вакансії та умови праці на підприємстві. А також запросив на екскурсію та практику до найбільшого виробника хліба та хлібо-булочних виробів Буковини.