Вітаємо студентку першого курсу з призначенням стипендії Президента України

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 26.10.2021

Вітаємо студентку першого курсу нашого інституту спеціальності 181 «Харчові технології» Воробець Анастасію Володимирівну – призерку Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році із призначенням стипендії Президента України.

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 25 жовтня 2021 року №1123 переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році, призначена стипендія Президента України. Серед переможців є й наша студентка першого курсу спеціальності «Харчові технології» – Воробець Анастасія Володимирівна.

Колектив та студенти кафедри хімічного аналізу, експертизи та безпеки харчової продукції щиро вітають переможницю і бажають успішного подальшого науково-навчального шляху, творчої наснаги, нових здобутків та вагомих досягнень у здійсненні задуманого.

Бажаємо переможцям успіхів у навчанні і подальших наукових досягнень!