Вітаємо випускників нашої кафедри з отриманням диплому магістра Краківської політехніки!

Опубліковано: Дійчук Володимир Васильович, 06.07.2019

В рамках угоди про співпрацю нашого університету та Краківської політехніки імені Тадеуша Костюшки реалізовано програму подвійних дипломів. Цього року наші випускники Кіріш Тетяна і Мар’яна Луців успішно завершили 4-семестрове навчання на англійській мові за спеціальністю “Інноваційні хімічні технології” в магістратурі Краківської політехніки. Навчання проводилося в рамках проекту №. POWR.03.03.00-00-M070/16 під назвою “Міжнародна програма освіти з інноваційних хімічних технологій”, фінансована з фондів Європейського Союзу.

Щиро вітаємо Мар’яну і Тетяну з отриманням диплому і бажаємо подальших професійних досягнень та успіхів у особистому житті!

Kirish

Lutsiv