Закордонне стажування викладачів кафедри

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 22.02.2022

В рамках угоди про співробітництво між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Сучавським університетом «Штефан чел Маре» відбулось наукове стажування викладача кафедри В.В. Дійчука на факультеті харчової інженерії Сучавського університету.

Під час таких стажувань викладачі мають можливість ознайомитися з науковими напрямками та матеріально-технічною базою партнерського університету, з європейськими стандартами у харчовій промисловості, опанувати сучасні методи дослідження якості та безпеки харчової продукції, а також покращити навики та поглибити знання, необхідні для наукових досліджень та викладання спеціалізованих предметів студентам спеціальності181 Харчові технології.