Карантин не заважає хімікам долати кордони!

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 04.05.2020

студентка 5 курсу Анджеліка Вербовецька

22-23 квітня відбувалася Студентська конференція студентів ЧНУ. У зв'язку із загальнонаціональним карантином цьогорічну конференцію було проведено у заочній формі. Молоді науковці мали змогу оприлюднити результати своїх досліджень, поділитись досвідом, отримати нові знання . Великі досягнення складаються з крихітних перемог! Особливо, якщо це перемога над самим собою. Звичайно, така форма проведення - це вихід із зони комфорту, бо в процесі підготовки виникали труднощі не лише в учасників, але і в організаторів. Проте, кожен з нас справився! На конференції була представлена доволі широка наукова тематика. Свою роботу Секція "Хімії та Харчових технологій" розпочала 22 квітня - взяло участь 10 спікерів, в числі яких запрошені гості із Краківської Політехніки (м.Краків/Польща). Другий день був не менш насиченим. Учасники представили розробки, що стосувались методики викладання хімії та пізнавальні роботи по харчових технологіях.

Студентська наукова конференція - це синергія знань та досвіду! Дякуємо учасникам та глядачам!