Конкурс-захист учнівських наукових робіт 2016

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 16.02.2016

На базі Інституту біології, хімії та біоресурсів відбувся ІІ етап  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань.

У відкритті конкурсу взяли участь Проектор ЧНУ з наукової роботи та міжнародних зв"язків проф. Фочук П.М., Директор інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ проф. Марченко М.М. викладачі та методисти Буковинської малої акадамії учнівської молоді, представники управлінських органів освіти краю.

Загалом в очному турі конкурсу-захисту взяли участь 293 учасників.

Проведений захід ще раз підтвердив, що основними завданнями його є: реалізація здібностей талановитих учнів, підвищення їх інтересу до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, раннє виявлення навичок дослідницької роботи, залучення професорсько-викладацького складу ВНЗ області до активної роботи щодо формування творчого покоління молодих науковців.