Молоді науковиці-хіміки на міжнародній конференції в Греції

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 25.10.2021

15 – 17 жовтня 2021 року в конгрес-центрі Національного центру наукових досліджень “Демокрітос”, м. Афіни, Греція, відбулася 10 міжнародна конференція Грецької кристалографічної асоціації (HeCrA)  , в якій взяли участь наукова співробітниця кафедри загальної хімії та хімічного матеріалознавства ІБХБ ЧНУ ім. Ю.Федьковича Наталія Доскалюк та аспірантка кафедри загальної хімії та хімічного матеріалознавства ІБХБ ЧНУ ім. Ю.Федьковича Василина Копач. Молоді вчені представили постерні доповіді “Effect of In:Ag cation ratio on AgInS2 quantum dots properties” та “Structural properties of Cd1-x-yMnxZnyTe (x=0.05-0.30, y=0.05-0.15) crystals” в секції “Characterization of materials (small molecules/inorganics) – structure and properties”. Участь науковиць у конференції була частково спонсорована Міжнародним союзом кристалографів.

Детальніше про конференцію можна дізнатися тут: