Наші першокурсники серед призерів університетських змагань з Брейн-рингу

Опубліковано: Нікорич Володимир Андрійович, 02.12.2018

29 листопада у Науковій бібліотеці ЧНУ ім. Ю.Федьковича символічно зібралися найбільші студентські інтелекти задля змагань під назвою брейн-ринг.

Серед тринадцяти заявлених команд, у фіналі представники команди Інституту біології, хімії та біоресурсів, "Мандаринова кислота"( Максим Ядернюк, Іштван Літак, Ярослав Нечесний, Альона Мінтянська, капітан - Гараджій Павло) посіли друге місце, поступившись тільки команді "Збірна економу" та випередивши учасників із математичного факультету "Momento". Також, як і було обіцяно, студентським парламентом ЧНУ імені Ю. Федьковича призерам вручено грошові винагороди.

Загалом це була досить цікава подія, і чудова нагода показати здатність нашого мозку знаходити чітку відповідь на питання за короткий час, розширити кругозір і отримати цінний досвід.

Павло Гараджій