Відбувся четвертий етап Всеукраїнської олімпіади з хімії

Опубліковано: Халавка Юрій Богданович, 03.04.2017

Інститут біології, хімії та біоресурсів став базовим для виконання експериментального туру Олімпіади. Оргкомітет та журі олімпіади відзначили високий рівень проведення туру та технічне та методичне забезпечення хімічних кафедр Інституту.

Завдяки  ґрунтовній роботі викладачів Інституту біології, хімії та біоресурсів в напрямку підготовки учнів до LIV Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, учні міста Чернівці вибороли чотири призових місця:

ІІІ місце - Готинчан Андрій, учень 11 класу Чернівецького ліцею №1

ІІІ місце - Борейко Олексій, учень 9 класу Чернівецького ліцею №3

ІІІ місце - Воробець Анастасія, учениця 8 класу Чернівецького ліцею №3

ІІІ місце - Проценко Владислав, учень 8 класу Чернівецької  гімназії №1

Учень Готинчан Андрій отримав особистий диплом за найкраще виконання завдань практичного туру.

Велика подяка всім викладачам, які проводили тренувальні збори і працювали з учнями протягом року: Горбик Т.М., Халавці Ю.Б., Скрипській О.В., Скіпу Б.В., Баб`юку Д.П., Фочуку П.М. та ін.