Біобезпека та біозахист в Україні

Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 08.02.2016

27–28 січня 2016 року у Київі відбувся 2-ий Міжнародний симпозіум «Підвищення обізнаності та освіта з біобезпеки та біозахисту в Україні» у рамках Проекту Р633 Освіта та поширення знань в Україні за сприяння Міністерства оборони Великобританії, Українського науково-технологічного центру, Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна Національної академії наук України та Української асоціації біобезпеки. У роботі симпозіуму в рамках проекту УНТЦ Р633 прийняли участь 57 учасників, з яких 28 представників 20 університетів України й 11 представників українських науково-дослідних інститутів та профільних організацій, 2 представника УНТЦ. У роботі Симпозіуму прийняли участь 13 представників із інших країн: Великобританія, США, Грузія, Німеччина, Фінляндія та Італія. Інститут біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету на форумі представляла доцент кафедри молекулярної генетики та біотехнології А.Є.Шелифіст.