День відкритих дверей на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології

Опубліковано: Козуб Людмила Володимирівна, 08.05.2023

7 травня на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології  відбувся  день відкритих дверей,  який дав можливість всім зацікавленим особам поринути у світ наукових досліджень. На кафедру завітали  учні з різних шкіл міста. Цей захід став чудовою нагодою для школярів та інших зацікавлених осіб ознайомитися з роботою кафедри та дізнатися більше про її дослідження.

Під час екскурсії по кафедрі викладачі розповіли про наукові експерименти, що проводяться в лабораторіях  і представили обладнання, експонати, колекції, якими користуються дослідники. Студенти кафедри розповіли учням про свій досвід навчання на кафедрі та роботу в лабораторіях, що здійснюється в рамках навчальних програм. Гості мали можливість задавати питання та отримувати відповіді від студентів та викладачів.

Учні відмітили, що захід відкритих дверей на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології залишив приємні враження у всіх гостей.

відкриті двері_2       відкриті двері_3

відкриті двері_4      відкриті двері_5