Х з'їзд українського товариства генетиків та селекціонерів

Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 09.11.2017

Восени 2017 року в м.Умань відбувся X з’їзд українського товариства генетиків та селекціонерів (УТГіС) імені М.І.Вавилова та асоційована зі з’їздом ХІІ міжнародна наукова конференція «Фактори експериментальної еволюції організмів», присвячена 50-річчю заснування УТГіС та 130-річчю від дня народження М.І.Вавилова. На даному форумі активну участь  прийняли зав.кафедри, проф. д.б.н. Волков Роман Анатолійович та д.б.н. Панчук Ірина Ігорівна. Під час роботи узагальнювались теоретичні досягення та практичні надбання провідних українських та зарубіжних науковців. Р.А. Волков доповів на пленарному засіданні на тему «Генетичний поліморфізм бджоли медоносної в Україні» (О.В.Череватов, Р.А.Волков), яка була визнана кращою науковою доповіддю, а її автор нагороджений дипломом. Жваву дискусію серед присутніх викликала наукова робота І.І. Панчук та Р.А. Волкова «Вплив сахарози на експресію генів АРХ за дії теплового стресу», яка була визнана кращою стендовою доповіддю, а її колектив відзначений дипломом.

Всеукраїнська громадська організація УТГіС нагородила професора Романа Анатолійовича Волкова грамотою за багаторічну сумлінну працю та вагомі досягнення в науковій діяльності та з нагоди 50-річчя заснування УТГіС.

Вітаємо наших колег та бажаємо подальших наукових здобутків!

Колектив кафедри молекулярної генетики та біотехнології.