Конференція у ЧНУ 2020

Опубліковано: Іщенко Ольга Олегівна, 23.04.2020

Студенти нашої кафедри працюють у трьох науковими групах. На конференції були представлені доповіді студентів усіх трьох груп, організовані у три підсекції:

Підсекція «Структурно-функціональна організація та еволюція геному»

Бушила Крістіна

Козуб Валентина

МарищукІван-Влад

Одайний Станіслав

Побурян Олена

Рудченко Дарина

Стратійчук Андрій

Тимець Оксана

Циба Богдан

Якобишен Даніель

Підсекція «Молекулярно-генетичні та біохімічні механізми абіотичного стресу»

Дутчак Юлія

Герцюк Романна

Ткачук Тетяна

Підсекція «Теоретичні та прикладні аспекти бджільництва»

Гордей Тетяна

Козирєва Тетяна

Краснюк Ірина

Качмарик Діана

Борук Олена

Павлович Дмитро

Цьогоріч особливий "карантинний" формат конференції вніс свої корективи. Технічний прогрес дозволив нам побачитись online з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.  Проблеми зі зв'язком, виведенням презентації на спільний екран та й взагалі потрапити у "зустріч" не всім одразу вдалось. Та все це залишиться приємним спогадом разом із випадковим потраплянням улюбленців у кадр!

Після конференції, на підсумковій зустрічі обговорили побажання студентів щодо дисциплін які вивчаються. Ухвалили просити розглянути можливість введення в освітню програму бакалаврів спеціальності 091-Біологія предмета, в якому би розглядалися питання щодо розуміння біологічних особливостей існування бджолиної сім’ї, її здатності продукувати мед та аналізу його властивостей.