КРАЩА ДОПОВІДЬ НА УНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Опубліковано: Іщенко Ольга Олегівна, 16.05.2022

12 травня 2022 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича проходила щорічна Студентська наукова конференція. Інститут біології, хімії та біоресурсів представляв студент 5-го курсу кафедри молекулярної генетики та біотехнології Максим Валін та був нагороджений дипломом за кращу доповідь.

valin 2

Доповідь Максима на тему: «Поліморфізм промоторної ділянки гена CNR12 у різних сортів черешні Prunusavium та споріднених видів» викликала великий інтерес та жваве обговорення.

valin 1

Колектив кафедри молекулярної генетики та біотехнології вітає Максима Валіна та його наукових керівників завідувача кафедри, д.б.н., проф. Романа Анатолійовича Волкова та старшого наукового співробітника, к.б.н. Юрія Олеговича Тинкевича.

Бажаємо подальших успіхів у науковій роботі.