Краща усна доповідь в секції «Генетика та епігенетика» на XV Всеукраїнській конференції молодих вчених

Опубліковано: Іщенко Ольга Олегівна, 24.06.2021

26-27 травня 2021 року на базі Інституту молекулярної біології та генетики НАН України (ІМБГ) у Києві відбулась щорічна наукова конференція молодих вчених з міжнародною участю в галузі біології.

Серед учасників конференції були студенти та аспіранти багатьох університетів та дослідницьких установ України, які представили результати своїх досліджень. Загалом на науковому форумі було заслухано 42 усні доповіді та 3 пленарні лекції.

Переможцем в секції «Генетика та епігенетика» стала аспірантка кафедри молекулярної генетики та біотехнології Надія Рошка, яка виступила з усною доповіддю «Біоінформатичний аналіз міжгенного спейсера 5S рДНК медоносної бджоли Apis mellifera caucasica». Вітаємо переможницю та бажаємо творчої наснаги та нових наукових досягнень!

Certificate Roshka conference