МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ГЕНЕТИКІВ І СЕЛЕКЦІОНЕРІВ ІМЕНІ М.І. ВАВИЛОВА

Опубліковано: Козуб Людмила Володимирівна, 13.10.2022

3-5 жовтня 2022 року в м. Умань відбулася XVІІ Міжнародна наукова конференція «Фактори експериментальної еволюції організмів», присвячена 200-річчю від дня народження Г.Й. Менделя та вшануванню пам’яті І.С. Косенка. На конференції взяли участь завідувач кафедри молекулярної генетики та біотехнології,  доктор.біол. наук. Р. А. Волков та старший науковий співробітник кафедри молекулярної генетики та біотехнології,  кандидат біол. наук. Ю.О. Тинкевич.

Aconitum_1

На пленарному засіданні Ю.О. Тинкевич презентував доповідь на тему: «Використання ядерних та хлоропластних маркерів у філогенетичних дослідженнях роду Aconitum», яка містить результати , отримані при виконанні гранту МОН України «Баркодінг та оцінка генетичної мінливості рідкісних видів флори України» (наук. керівник - проф. Р.А. Волков).  Доповідь викликала значний інтерес та жваве обговорення. Особливу зацікавленість у присутніх викликали нові результати про горизонтальний трансфер ділянок рибосомної ДНК між філогенетично віддаленими групами рослин.

Aconitum_2