Міжнародна науково-практична конференція "Пасічний сезон - 2023."

Опубліковано: Козуб Людмила Володимирівна, 18.10.2023

13 жовтня 2023 року в режимі онлайн відбулась міжнародна науково-практична конференція «Пасічницький сезон - 2023 (Підсумки та перспективи) на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України факультету тваринництва та водних біоресурсів кафедри бджільництва. В конференції взяли участь викладачі кафедри молекулярної генетики та біотехнології: канд. біол. наук, доцент Людмила Язловицька представила результати досліджень щодо позитивного впливу полімінерального препарату «Апіплазма» на розвиток колоній Apis mellifera L. під час весняної та осінньої підгодівлі, а канд. біол. наук Олександр Череватов ознайомив учасників конференції з особливостями поліморфізму CSD генів у медоносних бджіл. Доповіді викликали велику кількість різноманітних питань практичного використання представлених досліджень.

pa3 pa1

pa3