Міжнародна олімпіада GENIUS 2018

Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 02.10.2018

Наукова робота «Soil pollution: antioxidant as a marker and phytoremediation tools», виконана на кафедрі молекулярної генетики та біотехнології під керівництвом професора кафедри молекулярної генетики та біотехнології І.І.Панчук була представлена ученицею 11 класу Анною Волковою (див.Фото 1) на міжнародній олімпіаді GENIUS 2018, що проходила 10-18 червня в університеті міста Освего (Нью Йорк, США).

Фото 1: Представлення результатів наукової роботи Анною Волковою на міжнародній олімпіаді GENIUS 2018.

Робота отримала спеціальний приз та запрошення на виставку досягнень «MILSET Expo-Sciences Europe – 2018» (ESE) у місті Гданськ (Польша) 16-23 липня (див. Фото 2).

Фото 2.

На цій же виставці під час культурної години «Знайомство з Україною» всі куштували український мед, отриманий на експериментальній пасіці Інституту біології хімії та біоресурсів (див. фото внизу).