Міжнародна співпраця в галузі апіології

Опубліковано: Язловицька Людмила Степанівна, 08.09.2016

Доцент кафедри молекулярної генетики та біотехнології Язловицька Л.С. в складі делегації України прийняла участь в науково-практичній конференції проведеній з нагоди ХХХІV Загальнопольського Дня Пасічника, яка відбулись в м. Лідзбарк Вармінскі 2-4 вересня 2016 року.

На фото: доцент кафедри молекулярної генетики та біотехнології Людмила Язловицька та Президент спілки пасічників України Володимир Стретович

На порядку денному конференції було обговорення актуальних проблем бджільництва: масштабне вимирання бджолосімей на території Польщі, спричинене надмірною обробкою полів пестицидами; потребою розробки нових, екологічніших засобів боротьби з вароозом бджіл; необхідність більш тісної співпраці практикуючих пасічників з науковцями задля глибокого вивчення стану здоровя бджіл та оцінки впливу на нього різних чинників.

На фото: частина делегації науковців та пасічників України