Міжнародний форум із біологічної науки в ДНУ

Опубліковано: Козуб Людмила Володимирівна, 16.10.2022

6-7 жовтня на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара у дистанційному форматі відбулася VI Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми біохімії, клітинної біології та фізіології.» в якій взяла участь доцент кафедри молекулярної генетики та біотехнології, кандидат біологічних наук Л.С. Язловицька.

Упродовж двох днів свої наукові результати на форумі презентували 274 науковці з 13 країн світу.  На конференції обговорювались нові результати отримані за останні 2 роки в області нейробіології, медичної біохімії та фізіології, клітинної біології, ветеринарної та екологічної біохімії, молекуляно-фізіологічних механізмів стресового навантаження та ін.

Л. С. Язловицька презентувала доповідь на тему: «Вплив препарату «Апіплазма» на темпи весняного розвитку колоній медоносних бджіл.» Дана доповідь викликала в учасників захоплення та жваве обговорення.

con2      con3